środa, 4 lutego 2009

pomysl na bloga

Podobno ,żeby założyć bloga trzeba być na to gotowym....mnie wystarczyła tylko gorączka.
Postanowiłam go sobie założyć, bo to takie modne teraz i wielu moich znajomych już posiada....trudności zaczęły się z chwilą kiedy ujrzałam komunikat : NAZWIJ SWOJEGO BLOGA!

TRUJĄCA FARBKA to pierwsza myśl jaka przemknęła przez moja głowę, na czubku której leży mokra kraciasta szmata co ma służyć obniżeniu mojej temperatury! I Tak zostanie....i nie mowie o kraciastej szmacie od babci , ale o TRUJĄCEJ FARBCE ... ta nazwa zostanie...

Dobranoc....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz