poniedziałek, 9 lutego 2009

w tajemnicy przed mezami


Dziś namówiłam panią I ,ażeby dołączyła do mnie i wspólnie tego bloga tworzyła! A ze jest świetną panią I, zgodziła się dość szybko!
Wiec teraz siedzi po drugiej stronie morza i klepie coś w klawisze , a ja tu umieram z ciekawości ,czy przypadkiem ona nie będzie lepszym narratorem!
Panią I , znam już kilka lat i mamy ten sam dowcip (niekiepski zresztą) , wiec ten blog będzie po prostu w naszym klimacie!
Razem z panią I, mamy stresa, aby nasze wypociny nie dostały się w łapska naszych mężów....mojego pana R i męża pani I, ale o nim to ona sama Wam opowie!
Nie wiem czy się to uda , bo kantem oka widzę ,ze czai się za mną pan R i wypatruje co ja tutaj robię....bo oczywiście musi wiedzieć....nie wiem czemu ,ale musi!
Ukrywać się nie mam zamiaru, a jak zobaczy? To się dowie jak mnie czasami wkurza!

Bo gdyby na przyklad moj maz ,,pan R'' dzis jakims sposobem dorwal sie do tego bloga, napewno niebylby zadowolony z tego co dzis tu napisze!
Cholera ! Niech mi ktos powie ,ze malzenstwo to bajka... TO NIE JE BAJKA!!

Wstaje rano ... bardzo chetnie...jak codzien zreszta i zaczyna sie....zaczyna kolejny dzien mojej mordegi! Jestem pania Marysia! Ta ktora przychodzi poodkurzac do innych pan....do tych leniwych, do tych co sobie zartuja z kolezankami przy kawce ,ze dzis beda mialy czysciutko...i wogole takie tam , ze maja sie tak fajnie i elegancko....pewnie ,ze maja sie fajnie ja tez bym miala fajnie gdyby mi ktos posprzatal,poprasowal, pozmywal i wszystkie ,po' zrobil! Tak wiec jestem konserwatorka powierzchni plaskich,.....ale cholera mam to gdzies....przeciez nie na zawsze!

Jade wiec do pracy! Maz chory, biedaczek....ode mnie sie zarazil...no nie dziwie sie ...kicham czasem na niego...a ze bywam przeziebiona....to sie zarazil!
W sumie to mi go zal.....biedny poci sie .... nie ma sily....chyba jakos gorzej to przeziebienie znosi....mnie chyba tak nie ruszylo....a bylam pewna ,ze umieram....
Moze kobiety grype przechodza lagodniej??? A moze grypa atakuje inaczej kobiety niz mezczyzn?? U mezczyzn zapewne atakuje uklad osrodkowego neuronu ruchowego, objawem czego jest oslabienie sily miesniowej ,niedowlad i porazenie!!!!!! I leza te chlopy bidne i palcem ruszyc nie moga!!!!!!!!!
A kobieta? A kobieta jak chora to.....to co?? To co ? TO TRUDNO!!

Jade wiec do pracy...troche mam daleko, bo panie co je na sprzataczki stac nie mieszkaja przeciez w miescie....jade wiec na przedmiescia.....pedze lece!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz